• Darujte nám 2% dane!
      • Uchádzame sa o Vašu priazeň

Rodičovské združenie pri Základnej škole s materskou školou
        Školská 7
        044 71 Čečejovce

IČO: 17319617/821

Cieľom nášho rodičovského združenia je rozvoj duševných hodnôt žiakov, rozvoj talentu nadaných žiakov, a taktiež zlepšenie vybavenia školy a podpora tradícií. Pomocou Vašej podpory vieme zlepšiť podmienky vzdelávania Vašich detí. Len s Vašou pomocou bude môcť rodičovské združenie napĺňať a rozširovať tento program.

Vážení rodičia, milí žiaci!

Oznamujeme Vám, že dňa 17.apríla 2024 (streda) bude skrátené vyučovanie do 11,15 hodiny z dôvodu odstávky vody v celej dedine. Z toho istého dôvodu sa nebude variť obed pre žiakov ZŠ a v prevádzke nebude ani ŠKD.

Materská škola bude v prevádzke bez zmeny.

Ďakujeme za pochopenie.

• OK PYTAGORIÁDY

Dňa 9.4. sa uskutočnilo OK Pytagoriády kat. P3-P5. Úspešnými riešiteľmi sú žiaci:

N. Milčák - 3.A - 2.miesto,

S. Kubo - 4.A - 11.miesto,

A. Kubo - 5.A- 8.miesto.

Dňa 10.4. sa uskutočnilo OK Pytagoriády kat. P6-P8. Úspešnými riešiteľmi sú žiaci:

Š. Bystrý - 6.B - 17.miesto,

M. Pohm - 7.A - 4.miesto,

• FLORBALOVÝ TURNAJ ŽIAČOK

Do fotogalérie bol pridaný nový album FLORBALOVÝ TURNAJ ŽIAČOK.

Dňa 16. 2. 2024 si žiačky II. stupňa zmerali svoje sily vo florbale medzi triedami prvý krát. Dievčatá vytvorili 7 družstiev. Suverénne víťazky sa stali dievčatá z 9. B triedy, ktoré neprehrali ani jeden zápas ba nedostali dokonca žiadny gól. Zaslúžené 2. miesto patrí dievčatám z 6. B triedy a bronzové 3. miesto si vybojovali žiačky 6. A triedy. Všetkým dievčatám blahoželáme a tešíme sa, že bol o tento dievčenský turnaj taký veľký záujem. /EB/

• MPC PoP II
    • Kontakt na:

Obvodné oddelenie

Policajného zboru

v Moldave nad Bodvou

telefón: 09615/79655

mail: ooks.moldava@minv.sk

• NÁRODNÝ PROJEKT - POP 3

• Zvonenie

Sobota 20. 4. 2024
    • SCHRÁNKA DôVERY

Milí žiaci,  schránka dôvery je tu pre Vás a čaká na Vaše lístočky.

Prečo ju vlastne v škole máme?

Pre Vás, pre všetkých, ktorí sa chcú niekomu zdôveriť ...

... so svojimi radosťami,

... so svojimi starosťami,

... s nápadmi,

... s prosbou o pomoc,

... so svojimi myšlienkami,

... ak niekomu chcete pomôcť, ale neviete ako,

... s čímkoľvek na čo musíte neustále myslieť.

Kde ju nájdete?

Pri vstupe do hlavného pavilónu.

Schránka dôvery sa riadi týmito pravidlami:

Svoje nápady, výzvy, pripomienky, kritiku či pochvalu, sťažnosť, problém - čokoľvek, čo Ťa trápi, napíš na papier a vhoď do schránky.

Odkaz môže byť podpísaný, ale aj anonymný. Riešiť sa budú len slušné odkazy.

Lístočky môžu byť podpísané, ale aj nepodpísané. Nezabúdaj, že ak lístok nepodpíšeš a napíšeš „Pomôžte mi“, nebudeme vedieť zasiahnuť, keďže nevieme komu máme pomôcť.

Ak chceš, aby sme Ti odpovedali na nejaké otázky, napíš svoju mailovú adresu a meno.

Záležitosti zasahujúce do intímnosti sa zverejňovať nebudú, nakoľko by to bolo neetické a zasahujúce do súkromia jednotlivca. Budú riešené diskrétne a to, čo je v listoch, sa nikto iný nedozvie!

Schránka dôvery sa bude vyberať priebežne.

•         IPčko

• Internetová poradňa pre mladých ľudí (IPčko) vám chce dať do povedomia „Káčko“ Košice, ktoré nájdete na Baštovej 10.

Káčko je prvá psychologická pomoc. Je kontaktným bodom pre ľudí v krízových životných situáciách. Je mostom, ktorý prepája naše linky pomoci: IPčko.sk, Krízovú linku pomoci (0800 500 333), Dobrú linku a osobnú psychologickú pomoc, o ktorú sa môžu ľudia v ťažkostiach oprieť a nájsť ju priamo u nás.

Nezostávaj so svojimi pocitmi osamote. Kontaktuj ich alebo im napíš na kackoke@ipcko.sk .

Táto pomoc je bezplatná a anonymná.

• Spolupráca s Obvodným oddelením Policajného zboru v Moldave nad Bodvou

V prípade ohrozenia, podozrenia z akejkoľvek protiprávnej činnosti na území školy alebo v súvislosti so žiakmi a zamestnancami školy môžeme/môžete kontaktovať OO PZ v Moldave na d Bodvou:

tel.č. 09615/79655

mail: ooks.moldava@minv.sk, resp. michal.pohm@minv.sk