• Polročné prázdniny

• V piatok 1.februára 2019 máme polročné prázdniny. Oddýchnite si, užite si zimné športy a hor´sa do 2. polroka. Vyučovanie začne v pondelok 4.februára 2019.

• Výpis polročného vysvedčenia

• Vo štvrtok 31. januára 2019 žiaci dostanú výpis klasifikácie prospechu a správania žiaka za 1.polrok školského roka 2018/2019. Tieto výpisy sa budú vydávať všetkým žiakom na štvrtej vyučovacej hodine. O vydanie originálu vysvedčenia môže požiadať Riaditeľstvo ZŠ s MŠ, Školská 7, 044 71 Čečejovce rodič alebo zákonný zástupca neplnoletého žiaka. Túto žiadosť Vám poskytne škola.

• Základný lyžiarsky výcvik

• Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt lyžovanie kresleneV dňoch 21.1. až 25.1.2019 sa uskutočnil základný lyžiarsky výcvik pre žiakov 7.ročníka a pre zopár žiakov 8.ročníka. Výcviku sa napokon zúčastnilo 31 žiakov. Ubytovaní boli v hoteli Mlynky, Mlynky - Biele vody. Z hotela mali priamy výhľad na svah, ktorý päť dní úspešne zdolávali. Väčšina žiakov boli začiatočníci, ale svojou húževnatosťou sa všetci naučili lyžovať pod vedením vedúcej ZLV Mgr. Evy Ballókovej a inštruktorov Mgr. Ladislava Dringuša a Mgr. Zuzany Zboraiovej. Lyžiari sa vrátili s krásnymi zážitkami, novými kamarátstvami a láskami. Poďakovanie patrí aj pani MUDr. Tünde Korčekovej - zdravotníčke, ktorá sa o našich lyžiarov starala, natierala modrinky a boľavé kolienka.

• Klasifikačná porada

• Dňa 21.januára 2019 ( t.j. pondelok ) sa uskutoční klasifikačná porada za 1.polrok školského roka 2018/2019, kde sa budú hodnotiť výchovno-vzdelávacie výsledky žiakov.