• 2019-12 Vianočný volejbaový turnaj

• Do galérie 2019-12 Vianočný volejbalový turnaj boli pridané fotografie.

Tak ako po minulé roky, aj v tomto sa posledný pracovný deň kalendárneho roku stretli vo vzájomnom súboji žiaci a učitelia. Bojovali pani učiteľky, proti ktorým sa postavili vo volejbalovom turnaji mix najlepších hráčok a hráčov deviateho ročníka. Zápas sa odohrával v duchu fair play. Víťazstvo nebolo to najdôležitejšie. To bola dobrá nálada a pekne strávené chvíle.

• 2019-12 Vianočný punč a vyhodnotenie najkrajšej vianočnej výzdoby tried

• Stalo sa peknou tradíciou, že koniec kalendárneho roka je v našej škole je spojený so stretnutím, kde si všetci poprajeme krásne prežitie sviatkov. Žiaci si spolu s učiteľmi pripili vianočným punčom, ktorý bol pripravený našimi milými kuchárkami, a ktorý im spríjemnil  svojou lahodnou škoricovo-pomarančovou vôňou a chuťou bežný deň.

Súčasťou tohto podujatia bolo aj vyhodnotenie najkrajšej vianočnej výzdoby tried. Porota to tohto roku nemala ľahké. Nakoniec bolo rozhodnuté, že víťazmi sa stávajú trieda pani učiteľky Zboraiovej - I.A a trieda pani učiteľky Turňanskej - IX.A.

• 2019-12 Zdobenie medovníkov žiakov 1.A

• Do galérie 2019-12 Zdobenie medovníkov žiakov 1.A boli pridané fotografie.

Vianočný čas pomaličky prichádza, o pár dní sa rozsvietia vianočné stromčeky, všade sa bude šíriť vôňa ihličia a sladučkých medovníkov. Už každoročne trieda pani učiteľky Zboraiovej si príchod týchto sviatkov pripomína zdobením medovníkov. Ani tento rok sa na tento pekný zvyk nezabudlo.

-ZZ-

• Riaditeľské voľno

• Riaditeľka Základnej školy s materskou školou, Školská 7, 04471 Čečejovce v súlade s ustanovením § 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov udeľuje riaditeľské voľno pre žiakov základnej školy a zátvor materskej školy na deň 20. december 2019 (piatok) z prevádzkových dôvodov.

• 2019-12 Olympiáda ľudských práv

• Do galérie 2019-12 Olympiáda ľudských práv boli pridané fotografie.

V Deň ľudských práv, 10.decembra 2019, bol pre väčšinu ľudí obyčajný utorok. Vedeli ste, že v tento deň v roku 1948 bola podpísaná Všeobecná Deklarácia Ľudských práv? Dokument, ktorý uznáva všetkých ľudí ako sebe rovných. Všetkým nám priznáva práva bez ohľadu na štátnu príslušnosť, vek, pohlavie, rasu a vierovyznanie. A každému z nás uznáva rovnakú dôstojnosť a slobodu.

Pri tejto príležitosti sa na našej škole konala Olympiáda ľudských práv, ktorej sa zúčastnili žiaci šiesteho, siedmeho, ôsmeho a deviateho ročníka.

Na prvom mieste sa umiestnil tím č. 2:

2. Evelína Antoniaková, Emma Pólosová, Soňa Krausová, Laura Bakoš

Na druhom mieste sa umiestnil tím č. 3:

3. Anna Varechová, Katarína Bartková, Sára Desouky, Peter Képeš

Na treťom mieste sa umiestnil tím č. 4:

4. Karolína Matejovičová, Marko Parobeček, Leona Czeranková, Kristián Zalacko

A na štvrtom mieste to bol tím č. 1:

1. Simona Kalvasterová, Gabriel Jaklovský, Matej Juhás, Marcel Ballók

Všetkým súťažiacim srdečne gratulujeme.

• 2019-12 Florbal

• Do galérie 2019-12 Florbal boli pridané fotografie.

Dňa 6. decembra 2019 sa v rámci našej školy konal Turnaj vo florbale na ktorom sa zúčastnili žiaci piateho až deviateho ročníka v tomto zložení:

5.A/B - Bridges, Dorák, Pelegrin, Mahut, Teľman

6.A - Ujco, Ballók, Takáč, Képes, Jano, Warzybok

7.A/B - Tóth, Juhás, Pástor, Peľak, Pelegrin, Laszló

8.A - Dančo, Magoči, Žiga, Jusko

8.B - Parobeček, Pástor, Horváth, Vešeléni, Jaklovský

9.A - Kišš, Varecha, Tobákoš, Szabó Bartko.

Prvé miesto obsadilo družstvo 8.B, druhé miesto družstvo 7.A/B a tretie obsadili chlapci z 9.A.

Medzi najlepších strelcov patrili:

1. Samuel Kišš – 19 gólov
            2. Michal Magoči – 11 gólov
            3. Nikolas Takáč – 10 gólov.

Najlepším brankárom bol vyhlásený Damián Pástor z 8.B.

• 2019-11 Majstrovstvá SR v zimnom viacboji

• Do galérie 2019-11 Majstrovstvá SR v zimnom viacboji boli pridané fotografie.

Dňa 23. novembra 2019 sa v Liptovskom Mikuláši konali Majstrovstvá Slovenskej republiky v zimnom viacboji všestrannosti. Našu školu reprezentovali:

Nela Ujcová z 5.B, ktorá dosiahla 10. miesto,

Leona Pelegrínovaá z 8.A, ktorá obsadila 6. mesto a Samuel Kišš z 9.A, ktorý obsadil 7. miesto.

Gratulujeme.

• 2019-11 Viacboj všestrannosti

• Do galérie 2019-11 Viacboj všestrannosti boli pridané fotografie.

V rámci Viacboja všestrannosti, ktorého sa zúčastnili žiaci našej školy obsadili

Ciara Veiser v kategórii D1  1. miesto,

Soňa Hintošová v kategórii D2 1. miesto,

Sofia Petrová v kategórii D2 2. miesto,

Alexandra Zalacková v kategórii D4 1. miesto,

Šimon Varga v kategórii CH1 2. miesto,

Richard Klajber v kategórii CH2 2. miesto,

Tomáš Kapitán v kategórii CH3 2. miesto a

Lekas Pelegrín v kategórii CH4 1. miesto.

Gratulujeme.