• Dôležitý oznam

• Upozorňujeme zákonných zástupcov žiakov, že vstup do areálu školy je pre všetky cudzie osoby, okrem zamestnacov školy a žiakov, naďalej ZAKÁZANÝ. Výnimku má len sprievod dieťaťa do materskej školy.

Ak máte akýkoľvek problém, prosíme Vás, aby ste ho najprv riešili telefonicky alebo mailom a po dohode s riaditeľkou školy až osobne, pričom potrebujete vopred vyplniť tlačivo Vyhlásenie návštevníka školy o bezinfekčnosti. Toto tlačivo bude treba vyplniť a podpísať aj pred rodičovským združením.

Ďalej oznamujeme, že každé dieťa, ktoré preruší dochádzku do školy na viac ako tri po sebe idúce dni vrátane víkendu, musí doniesť so sebou Vyhlásenie zákonného zástupcu o bezinfekčnosti podpísané zákonným zástupcom. Bez tohto vyhlásenia nebude možné žiaka pustiť do triedy a na príchod rodiča bude čakať v izolačnej miestnosti.

Vyhlásenia nájdete nižšie.

• RODIČOVSKÉ ZDRUŽENIE

• Vážení rodičia,

srdečne Vás pozývame na rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční vo štvrtok

24.septembra 2020 so začiatkom o 15:30 hodine,

v kmeňových triedach prostredníctvom školského rozhlasu a triednych učiteľov.

Prosíme o dodržanie epidemiologických opatrení:

– dezinfekcia rúk pri vstupe do budovy školy,

– prekryté horné dýchacie cesty (rúško),

– vyhlásenie návštevníka školy o bezinfekčnosti, nájdete nižšie v prílohe, prípadne  pri vstupe do pavilónu -             vlastné pero, vyplnené a podpísané odovzdať triednym učiteľom,

účasť max. 1 rodiča (zákonného zástupcu) za žiaka.

RNDr. Žaneta Takáčová

• 2020-09 JumpFest Košice

• Do galérie 2020-09 JumpFest Košice boli pridané fotografie.

Jumpfest Košice

Dňa 10. 9. 2020 sa žiaci našej školy zúčastnili 5. ročníka celoslovenskej atletickej súťaže, ktorá bola v krásnej scenérii pred Dómom sv. Alžbety na Alžbetinej ulici v Košiciach.

Žiaci súťažili v dvojboji, ktorý pozostával z behu na 60 m a skoku do diaľky. Obsadili sme aj dve medailové pozície, ale aj ostatní žiaci skončili na popredných miestach.

2. miesto - Šimov Varga, II. A

3. miesto - Soňa Hintošová, III. B